הצטרפו לקבוצת הווטסאפ שלנו וקבלו עדכונים על מוצרים חדשים, הטבות ומבצעים >>>

בואו למכור אצלנו

בואו למכור איתנו

 1. חברת הגובלין החכם (להלן: “החברה“) דוגלת בשוק חופשי, ומאמינה שיש אצל כל אחד ואחת מאיתנו מוצר שהוא היה שמח להיפרד ממנו תמורת תשלום הוגן. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! באפשרותכם (להלן: “המוכרים”) להשתמש בשירות המכירה המקוון של החברה (להלן: השוק החופשי), כדי לפרסם את המוצרים שתרצו להציע למכירה לשחקנים מכל רחבי הארץ.

יש לך משהו למכור, איך מתקדמים?

 1. עליך ליצור איתנו קשר באמצעות הודעת וואטסאפ למספר 055-5507171 או שליחת מייל לתיבת הדואר wisegoblinhelp@gmail.com עם הפרטים הבאים:
 2. מה אני מעוניין למכור.
  • תמונות ברורות של המוצר במצבו הנוכחי.
  • מחיר מבוקש. טווח מחירים – מינימום מקסימום.
  • כמות במלאי.
 1. ככלל, החברה תבחן שני היבטים לפני אישור של העלאת מוצר שוק החופשי.
  • מצב המוצר – המוצר נדרש להיות במצב מצוין, ללא פגמים, ושניתן להשתמש בו באופן מלא.
  • רוח המוצר – המוצר צריך להתאים לרוחו של הגובלין החכם ולרוח המוצרים שנמכרים באתר.
 2. לאחר האישור העלאת המוצר ומכירותו בשוק החופשי על ידי החברה, יידרש המוכר לספק לחברה את כל המידע הנוסף ככל שיידרש לרבות תמונות נוספות של המוצר עד אשר תתקבל תמונה אופטימלית בעיניי החברה.

המוצר עלה לשוק החופשי, מה קורה עכשיו?

 1. מרגע מתן האישור למכירת המוצר בשוק החופשי ועד למכירת המוצר, המוכר מתחייב שלא למכור את המוצר ולוודא שהוא נשמר במצבו הנוכחי ולא ניזוק. המוכר רשאי לבקש מהחברה להסיר את המודעה מהשוק החופשי והחברה מתחייבת לבצע זאת תוך 48 שעות מרגע הבקשה. בפרק הזמן של 48 שעות אלה, היתכן ומוצר יימכר. במצב זה, המוכר נושא באחריות המלאה לספק לקונה את המוצר כפי שיפורט בהמשך. רק לאחר שהמודעה הוסרה מהשוק החופשי רשאי המוכר למכור את המוצר בדרך אחרת.

המוצר שלי נמכר!!!! מה לעשות?

 1. ברכות! במידה ונמכר מוצר שלכם בשוק החופשי, עליכם לשלוח את המוצר לקונה באמצעות דואר רשום – “דואר ישראל”. החברה תספק לכם את פרטי המשלוח ואת צורת המשלוח. עליכם לשלוח את המוצר בתוך 3 ימי עסקים לכל היותר באמצעות שירות “דואר רשום” של דואר ישראל. עליכם לוודא כי המוצר ארוז היטב כדי שיגיע לקונה ללא פגמים. ברגע שנשלח המוצר, יש לספק ולחברה ולרוכש את מספר המעקב שהתקבל בדואר ישראל. בזמן ההמתנה להגעת המשלוח לרוכש, התשלום יישמר בחשבונה של החברה. כאשר המוצר הגיע לרוכש, והרוכש אישר שהמוצר הגיע וכי הוא במצב תקין – החברה תעביר למוכר את התשלום בגין הקנייה. (במידה והרוכש שילם עבור משלוח בדואר ישראל, החברה תעביר לכם את עלות המשלוח גם כן יחד עם קבלת התשלום בסוף ההליך.

עלות השירות: 12.22% מסך התשלום שנתקבל (ללא דמי משלוח).

דוגמא

 1. מכרתי דרך החברה מוצר שעלותו 50 ש”ח. לאחר מספר ימים נמכר המוצר והרוכש שילם על משלוח בדואר ישראל. כשיגיע המוצר לרוכש והרוכש אישר שהכל תקין, החברה תעביר למוכר את עלות המשלוח ששולמה (ככל שתהיה), ואת 50 השקלים בניכוי 12.22%, קרי: 43.89 ש”ח. במידה ומדובר בסך אגורות הנמוך מ-50, התשלום יעוגל לשקל הקרוב מטה. במידה ומדובר בסך אגורות של 50 ומעלה, התשלום יעוגל לשקל הקרוב למעלה.

מה חשוב שאדע לפני שיוצאים לדרך?

 1. במידה והרוכש מעיד כי קיבל מוצר פגום, החברה תדרוש ממנו תמונות המוכיחות זאת.

           במידה ויוכח כי קיבל מוצר פגום, למוכר יש 2 אפשרויות:

 • ביטול העסקה- החברה שומרת לעצמה זכות לבטל את העסקה ולהחזיר את כספו של הרוכש, ללא צורך באישור מצד המוכר. הרוכש יידרש לשלוח חזרה את המוצר ב”דואר רשום” של דואר ישראל ולספק מספר מעקב, על חשבון המוכר. משנתקבל מספר המעקב – כספי הרוכש ישובו אליו במלואם ולצדדים לא יהיה יותר עניין בהליך זה מול החברה.
 • שליחת מוצר חדש על חשבון הרוכש – המוכר יוכל לשלוח לרוכש מוצר זהה חדש על חשבונו של הרוכש (ללא תשלום נוסף כלשהו מצד הקונה ו/או מצד החברה), ורק כשהמוצר החדש יגיע והרוכש יאשר כי המוצר הגיע בצורה תקינה, הכספים יועברו בדרך שפורטה קודם.
 • המוכר מבין כי הוא האחראי הבלעדי למימוש העסקה וההתנהלות מול הרוכש, והוא מבין שלא תהיה לו כל תלונה לחברה בגין עסקה זו.
 1. היה והצדדים לא קיבלו החלטה בנוגע להמשך ההליך בחלוף 72 שעות מרגע קבלת ההודעה כי המוצר שנתקבל הוא פגום, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את העסקה ולהשיב לרוכש את כספו וזאת מבלי שלמוכר תהיה כל תלונה על כך. המוכר יישא בכל הוצאות החברה אשר נדרשו לצורך ביטול עסקה.

סייגים

 1. הגובלין החכם שומר לעצמו את הזכות הבלעדית לסרב לכל הצעת מכירה שהיא בשוק החופשי מכל סיבה שהיא וללא חובת מתן הסבר.
 2. היה ונמכר מוצר דרך השוק החופשי ונבצר מהמוכר לשלוח לרוכש את המוצר מכיוון שהמוצר כבר נמכר ו/או לא ניתן לספק אותו מכל סיבה אחרת, מתחייב המוכר לשלוח לקונה הודעת WhatsApp ובה כתובה התנצלות וכי המוכר לוקח אחריות מלאה על כך.